Zeytinburnu Semiha Şakir Huzurevi

90 yataklı tesis 1985 yılında inşa ettirilmiş ve eksiksiz olarak döşenmiştir. Mevcut bina ihtiyaçları karşılamakta yetersiz kaldığından Zeytinburnu Belediyesi tarafından 2008 yılı mart ayında yeni bina inşaatı başlatılmış, 2009 yaz aylarında açılması planlanmaktadır. Vakfımız yeni binadaki yaşlı odalarının tefrişatını üstlenmiştir. Ayrıca 10 kişi kapasiteli Rehabilitasyon Ünitesi hizmet verecektir. Bu ünite de Vakfımız tarafından tefriş edilecektir.

2008 yılında inşaatına başlanan yeni binadaki yaşlı odalarının tefrişatı vakfımız tarafından yapılmaktadır. Buna yatak odası mobilyası, mini buzdalop ve her türlü mefruşat dahildir. Ayrıca her kattaki oturma salonlarına büyük ekran TV alınacaktır. 10 kişi kapasiteli rehabilitasyon ünitesinin de tefrişatı bize aittir.

Yeni BinaSevgi Doktorları
Merkezi Isviçre'de bulunan Theodora Vakfı 15 yıldır İstanbul'daki 7 ve Ankara'daki 1 hastanede kısa veya uzun dönem tedavi gören çocuklara profesyonel sanatçılar olan ve hastane ortamları için özel bir programla yetiştirilmiş Sevgi Doktorlarıyla destek vermektedir...

Detaylı bilgi »